REGION ŠLUKNOVSKO

• O turistické trasy v našem regionu dobře pečuje Klub českých turistů •

Nové vydání CCR INFO

Na konci května 2016 vyšel nový zpravodaj CCR INFO, který se věnuje problematice cestovního ruchu ve Šluknovském výběžku. Najdete v něm zajímavé informace o turistické nabídce, o regionálních produktech, zprávy ze života obcí i postřehy ze sousedního Saska. Zpravodaj vydává Cech cestovního ruchu Šluknovsko jako jediné médium svého druhu pro tento region.

Stáhni CCR INFO

NABÍDKA CCR INFO PRO:

Poskytovatele služeb

Poskytovatelé služeb cestovnímu ruchu i jiné firmy ve Šluknovském výběžku zde mohou inzerovat svou nabídku směřující k turistické veřejnosti a obchodním partnerům. Je zde možné publikovat personální nabídky a poptávky.

Města a obce

Města a obce ze Šluknovského výběžku mohou v CCR INFO bezplatně informovat veřejnost o zajímavých turistických nabídkách a aktivitách během celého roku. Tuto nabídku mohou využívat též městská a obecní informační centra.

Organizátory akcí

Pořadatelé turistických akcí a také jiných aktivit, které mohou mít příznivý dopad na zvýšení návštěvnosti Šluknovska, mohou v CCR INFO publikovat své aktivity i poptávat partnery. Nekomerční nabídky jsou publikovány bezplatně.

Širokou veřejnost

Kdokoli zde může nabízet své služby nebo učinit personální nabídku, pokud nějak souvisí s cestovním ruchem. Vítáme také zajímavé články a postřehy týkající se turistiky a cestovního ruchu ve Šluknovském výběžku.

INZERCI A PŘÍSPĚVKY DO CCR INFO ZASÍLEJTE NA ADRESU:

zika@ccr-sluknovsko.cz